baner3.jpg
555335
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzien
W tym miesiacu
Poprzedni miesiac
Razem
117
169
776
553128
4759
7737
555335

Twoje IP: 3.87.147.184
Data: 2019-05-24 15:01:08

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY 31.grudnia 2017 r.

PARAFIA rzymskokatolicka św. JÓZEFA OBLUBIEŃCA NMP

59-850 ŚWIERADÓW-ZDRÓJ

ul. E. Orzeszkowej 6 tel. 75 / 78 16 417

www.jozefswieradow.pl

 

 

1.Wspomnienia liturgiczne tego tygodnia:

- poniedziałek – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok; porządek Mszy św. niedzielny z jednym wyjątkiem: nie będzie Mszy św. o g.7.00  

- wtorek – św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła

- czwartek – 1.miesiąca; zapraszamy do udziału w Mszy św. Apostolat Margaretka i Bractwo św. Józefa

- piątek – 1.miesiąca

- sobota – Uroczystość Objawienia Pańskiego – TRZECH KRÓLI. Porządek Mszy św. niedzielny. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy, które będzie można zabrać, aby oznaczyć drzwi naszych domów. NIE BĘDZIE odwiedzin chorych w Świeradowie-Zdroju.

- najbliższa niedziela – Święto Chrztu Pańskiego; 1.niedziela miesiąca – zmiana Tajemnic Żywego Różańca.

2.W środę o g.19.00 na plebanii SPOTKANIE BIBLIJNE.W piątek o g.15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.Spotkania opłatkowe Grup działających w naszej parafii odbędą się w następujących terminach: Apostolat MARGARETKA – niedziela 7 stycznia, Bractwo św. Józefa – 14 stycznia, Żywy Różaniec – 21 stycznia, Rada Parafialna – 28 stycznia. Wszystkie spotkania o g.15.00

na plebanii.

3.Trwa wizyta duszpasterska w Rodzinach naszej parafii. Plan całej „kolędy” jest wywieszony

w gablotkach oraz dostępny na stronie internetowej parafii. W tym tygodniu odwiedzimy Rodziny zamieszkujące przy następujących ulicach:....

4.Prosimy o udział w konkursie na najpiękniejszą szopkę poprzez oddanie jednego głosu na wybraną przez siebie szopkę. Głosowanie trwa do niedzieli 7.stycznia. Dziękujemy za już dokonane wybory.

5.Bardzo serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM, którzy w mijającym roku w jakikolwiek sposób pomagali w pracach przy kościele, zieleni i w pracach porządkowych oraz za składane ofiary. Ciepłe podziękowanie kierujemy także za ofiarowane do kościoła choinki, za wykonanie szopki oraz dekorację świąteczno-choinkową naszej świątyni. Niech Wszystkim Dobroczyńcom towarzyszy w życiu hojne Boże błogosławieństwo.

6.Zachęcamy do nabywania tygodnika „Gość niedzielny”; zostało nam jeszcze kilka świątecznych egzemplarzy.

7.Pozdrawiamy serdecznie Wszystkich Gości i Kuracjuszy, którzy okres świąteczno-noworoczny przeżywają w naszym Uzdrowisku i naszej Parafii. Niech ten świąteczny czas umacnia wzajemną miłość i więzi rodzinne, a nasi Parafianie niech z radością przeżywają czas odwiedzin kolędowych.