baner1.jpg
555327
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzien
W tym miesiacu
Poprzedni miesiac
Razem
109
169
768
553128
4751
7737
555327

Twoje IP: 3.87.147.184
Data: 2019-05-24 14:56:53

10.niedziela zwykła 10.czerwca 2018 r.

PARAFIA rzymskokatolicka św. JÓZEFA OBLUBIEŃCA NMP

59-850 ŚWIERADÓW-ZDRÓJ

ul. E. Orzeszkowej 6 tel. 75 / 78 16 417

www.jozefswieradow.pl

 

 

 

1.Wspomnienia liturgiczne tego tygodnia:

- poniedziałek – św. Barnaby, Apostoła

- środa – św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła; odpust w Biedrzychowicach o g.18.00

- czwartek – bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

2.Jutro (poniedziałek) po wieczornej Mszy św. spotkanie formacyjne Bractwa św. Józefa, natomiast posiedzenie Rady Parafialnej w poniedziałek 25.czerwca.

3.Nabożeństwa ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa odprawiamy codziennie o g.18.00, a po nabożeństwie wieczorną Mszę św. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wynagradzającej za grzechy ludzkości i nasze.

W środęNowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem czerwcowym. Karteczki z prośbami, podziękowaniami oraz ewentualną dobrowolną ofiarą prosimy składać do skarbony przed Obrazem; po Nowennie sprawowana jest w tych intencjach Msza św.

Również wśrodę o g.19.00 na plebanii SPOTKANIE BIBLIJNE; ma ono charakter otwarty, jest wspólną modlitwą i rozważaniem Pisma Świętego. Zachęcamy do udziału także Kuracjuszy i Gości.

W piątek o g.15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

4.W najbliższą niedzielę 17.czerwca w naszej parafii, ks. Krzysztof Lewicki, proboszcz parafii

św. Michała Archanioła w Giebułtowie wygłosi kazania podczas wszystkich Mszy św. zbierając ofiary składane na tacę, na wykonanie drugiej części dachu kościoła. Parafia Giebułtów jest niewielką wspólnotą i koszt wymiany dachu kościoła przekracza realne możliwości tamtejszych Parafian. Wesprzyjmy w miarę naszych możliwości inicjatywę gospodarczą parafii w Giebułtowie. Za każdy ofiarowany na ten cel gest życzliwości niech Bóg hojnie błogosławi.

5.Przy wyjściu do nabycia prasa katolicka „Niedziela” i „Gość niedzielny”. W zakrystii można zakupić magnesy na lodówkę z wizerunkiem naszego kościoła jako pamiątkę z pobytu w Świeradowie-Zdroju.

6.W ramach obchodów jubileuszu 10.lecia Festiwalu PRO MUSICA SACRA w najbliższą sobotę 16.czerwca o g.19.00 koncert wokalny w wykonaniu zespołu OTTO VOCE ze Świdnicy. Zespół wykonuje muzykę chóralną różnych epok oraz kompozycje współczesne, a także różnego rodzaju aranżacje znanych utworów. Gorąco zapraszamy do wysłuchania tego koncertu. Wstęp wolny.

7.Serdecznie pozdrawiamy Gości naszego Uzdrowiska i naszej parafii – Kuracjuszy i Turystów. Niech pobyt w naszym pięknym zakątku Polski przyniesie dużo dobrych wrażeń i przeżyć, niech zaowocuje odnowionym zdrowiem fizycznym i duchowym.

Nasi Parafianie niech doświadczą życzliwości od ludzi i błogosławieństwa od Boga.