baner3.jpg
560712
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzien
W tym miesiacu
Poprzedni miesiac
Razem
517
283
1704
557183
4001
6135
560712

Twoje IP: 52.91.39.106
Data: 2019-06-16 19:50:59

Poniedziałek Wielkanocny 21.kwietnia 2014 r.

PARAFIA rzymskokatolicka św. JÓZEFA OBLUBIEŃCA NMP

59-850 ŚWIERADÓW-ZDRÓJ

ul. E. Orzeszkowej 6 tel. 75 / 78 16 417

www.jozefswieradow.pl

 

 

1.Trwa Oktawa Wielkanocy. Wszystkie dni tego okresu obchodzi się w Kościele katolickim jako uroczystości Pańskie.

2.Najbliższa niedziela to ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO; jednocześnie dzień KANONIZACJI

bł. Jana Pawła II. Zapraszamy na g.15.00 na uroczyste nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego wintencji dziękczynnej za dar kanonizacji, połączone z programem słowno-muzycznym w wykonaniu dzieci i młodzieży z naszej szkoły.

Natomiast podczas Mszy św. o g.12.00 – odnowienie przyrzeczeń chrztu św. dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Przynosimy świece chrzcielne. Po Mszy św. krótkie spotkanie z Rodzicami.

3.W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o g.18.00. Karteczki z podziękowaniami, prośbami oraz dobrowolną ofiarą prosimy składać do skarbony przed ObrazemMatki Bożej Nieust. Pomocy. W tych intencjach sprawowana jest po Nowennie zbiorowa Msza św.

4.W najbliższy piątek o g.15.00 Msza św. o uzdrowienie duchowe i fizyczne dla Kuracjuszy i wszystkich potrzebujących z sakramentem namaszczenia chorych połączona z Koronką do BożegoMiłosierdzia. Gorąco zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5.Przy wyjściu do nabycia świąteczny numer czasopism katolickich – „Niedziela” i „Gość niedzielny”.

W zakrystii można nabyć książeczki – pamiątki kanonizacji bł. Jana Pawła II z litanią do Naszego Wielkiego Papieża w cenie 2 zł oraz duże plakaty z bł. Papieżem.

6.Świątecznie witamy i pozdrawiamy Gości, Kuracjuszy oraz Turystów odpoczywających w naszym Uzdrowisku i przeżywających Tajemnice Wielkanocy w naszej wspólnocie parafialnej. Życzymy miłego pobytu, wielu radości i wzmocnienia sił fizycznych i duchowych.

Naszym Parafianom niech w codziennym, poświątecznym trudzie nie zabraknie radości i mocy wypływających ze spotkania ze Zmartwychwstałym Jezusem.