baner2.jpg
335312
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym mięsiącu
Poprzedni miesiąc
Razem
120
498
2905
329980
7061
9516
335312

Twoje IP: 54.198.113.51
Data: 2017-08-21 00:59:28

Po koncercie "Miłość o zapachu nieba"

...prawdziwa miłość rodzi się z MIŁOŚCI

i wciąż powraca do jej czystych źródeł

 

dlatego ciągle pachnie Niebem

dlatego wciąż staje się śpiewem...

 

Te słowa poety ks. Wacława Buryły stały się dla Grupy od Anioła Stróża z Zaręby inspiracją do stworzenia spektaklu zatytułowanego „Miłość o zapachu nieba”.

W sobotni wieczór 19 września b.r. kościół św. Józefa Obl. NMP w Świeradowie-Zdroju gościł tę Grupę wraz z Artystami Piwnicy pod Baranami.

Spektakl oparty na poezji ks. Wacława Buryły i Konstantego I. Gałczyńskiego z muzyką Piotra „Kuby” Kubowicza przenosił zgromadzonych w coraz to nowe przestrzenie i rodzaje miłości. Recytowane wiersze stawały się naszym życiem, a może to nasze życie było w nich zawarte?

Przepiękna muzyka napisana przez Piotra Kubowicza i zagrana na żywo przez Artystów Piwnicznych towarzyszyła żywiołowo wykonywanym przez Grupę utworom...brawa stały się nieodłącznym elementem tego wieczornego koncertu.

Kiedy wsłuchiwaliśmy się w słowa utworu wykonanego na „bis”: NA ŚMIETNISKU ŚWIATA - każdy z nas uświadomił sobie, że miłość jest wszędzie, że bez niej nie da się żyć, że gdziekolwiek byśmy ją znaleźli ZAWSZE PACHNIE NIEBEM.

 

KOCHANI WYKONAWCY!

Dziękujemy za ten piękny wieczór i uskrzydlenie naszej codzienności !

 

P.S.

Serdeczne podziękowanie dla UM Świeradów-Zdrój i Park-Hotelu SPA – p. W. Buczyńskiego za pomoc w organizacji Koncertu.

ks. Franciszek Molski