Ogłoszenia Parafialne

wpis w: Aktualności | 0

 

Parafian oraz gości przebywających w Świeradowie Zdroju zachęcamy do pogłębienia życia religijnego podczas cotygodniowych nabożeństw i spotkań formacyjnych:

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18:00,

Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 15:00,

Modlitewne Spotkanie Biblijne w środę o godz. 19:00 w sali na plebanii.

 

Spowiedź Święta codziennie przed Mszą świętą w zabytkowej części kościoła, która znajduje się po lewej stronie ołtarza.

 

Teksty z czytaniami biblijnymi dzisiejszej Liturgii Słowa w języku polskim, niemieckim, czeskim i angielskim znajdują się na stoliku w przedsionku nowej części kościoła.

 

Kancelaria Parafialna czynna w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.

 

Msze święte z udziałem dzieci, zakończone indywidualnym błogosławieństwem najmłodszych – są sprawowane również w czasie ferii zimowych – w każdą niedzielę o godz. 12:00

 

W najbliższym tygodniu pozostały jeszcze wolne intencje mszalne. Osoby które chciałyby, abyśmy wspólnie pomodlili się podczas Eucharystii w ich intencjach zapraszamy po Mszy świętej do zakrystii.

 

W prasie katolickiej: Do tańca i do różańca to w Tygodniku Niedziela o radosnym przeżywaniu karnawału. Jan Paweł Wielki to Gościu Niedzielnym wspomnienie św. Jana Pawła II w kontekście współczesnego nauczenia papieża Franciszka. Zachęcamy do nabywania w cenie 6 zł i czytania katolickiej prasy, przez co dbamy o odpowiedni poziom naszej religijnej wiedzy!

 

Dla osób chętnych, zwłaszcza gości w zakrystii są dostępne pamiątkowe magnesy z widokiem naszego kościoła, które można nabyć składając ofiarę 5 zł na cele utrzymania naszej świątyni.

 

Mieszkańcom naszej parafii oraz gościom życzymy, aby przeżycie dzisiejszej niedzieli umacniało nas w realizacji wskazań Chrystusa, które przez szczęśliwe życie na ziemi prowadzą nas do szczęścia wiecznego.