Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego– 12 Maja 2024 r.

wpis w: Aktualności | 0

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Józefa Oblubieńca NMP

w Świeradowie Zdroju

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego– 12 Maja 2024 r.

1. W Dniu dzisiejszym Msze święte 8:00,10:00, 12:00, 18.00 w Orłowicach o 9:00 i w Czwartek 16.30

W Przyszłą niedzielę, przeżywać będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, zapraszam do pomocy w ustawieniu brzózek w Sobotę po Mszy porannej.

  1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach i spotkaniach formacyjnych:– Nabożeństwo Majowe wraz z Nowenną przed Zesłaniem Ducha Świętego codziennie 17.30

– Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o 18:00, Męski Różaniec w piątek o17:00, Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP w niedzielę o 9:45

– Pątek, Msza Święta o uzdrowienie wraz z Koronka do Bożego Miłosierdzia i Adoracją NS od 15:00 do 18. 00

3. Wychodząc naprzeciw potrzebom otwieramy w naszej parafii Poradnię Rodzinną, spotkania będą odbywać się w Czwartki po Mszy Wieczornej, kontakt telefoniczny tel. 698849393, prowadzić je będą państwo Zbigniew i Maria Hajduczenia, którzy posiadają kwalifikacje w zakresie wykształcenia jak i praktyki, aby wspomóc małżeństwa i rodziny borykające się z problemami. Gorąco zapraszam i zachęcam również odwiedzających nasza parafię kuracjuszy.

– Wznawia również swoją działalność Skauty Europy zastęp dziewcząt, zapraszam dziewczęta w wieku 11-16lat, spotkanie organizacyjne 25.05. w Kościele po Mszy Wieczornej.

Przypominamy, że nasz kościół jest otwarty codziennie od 7:00 do 18:00.

  • We Wtorek Święto św. Macieja Apostoła, Czwartek Święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika.
  • Kancelaria parafialna czynna od Poniedziałku do Soboty po każdej Mszy Wieczornej.

4. W prasie katolickiej; Co oznacza Wniebowstąpienie, Koszty zielonej rewolucji Po wielkich protestach rolników w całej Europie urzędnicy w Brukseli zrobili niewielki krok wstecz ws. Zielonego Ładu. Mimo to społeczny sprzeciw wobec kosztów unijnej rewolucji klimatycznej ciągle rośnie to w Niedzieli, w Gościu Niedzielnym; Podmieniona Łucja i inne absurdy. Przekłamania związane z objawieniami w Fatimie, Kształtują pokolenia wojskowych” – Karol Białkowski pisze o tym, jak wygląda codzienna posługa kapelanów wojskowych.

5. Pamiątki z naszego kościoła (magnesy, kubki, widokówki, książki itp.) są dostępne w zakrystii, które można nabyć składając ofiarę na cele kultu religijnego jak również Książki Moja ilustrowana Biblia, Przekonać do życia, Jak się modlić, O Doświadczeniu mistycznym autorstwa naszego Bp. Andrzeja Siemieniewskiego.

6. Zapraszamy do zamawiania intencji mszalnych szczególnie za wstawiennictwem świętych, których relikwie są w naszym kościele.

  • Można nas odwiedzić na Facebooku; https://www.facebook.com/profile.php?id=100091327866035

8. Mieszkańcom naszej parafii oraz gościom przebywającym w Świeradowie Zdroju życzymy, aby Wniebowstąpienie Chrystusa ukazało kierunek i naszego życia.