Ogłoszenia Parafialne

wpis w: Aktualności | 0

TRANSMISJA DLA CHORYCH

 

 

 

MSZE ŚWIĘTE W PARAFII

NIEDZIELA i ŚWIĘTA 7:00, 9:00, 10:30,12:00,18:00

DNI POWSZEDNIE 7:00 (wt-sob) i 18:00 (codziennie)

ORŁOWICE niedziela i święta 9:00, czwartek 17:00

 

KANCELARIA PARAFIALNA

w dni powszednie po Mszy św. wieczornej

 

 

Zakończyliśmy w naszej parafii modlitwę wypomninkową za zmarłych. Jeśli ktoś jeszcze chciałby poprosić o modlitwę za swoich zmarłych może to uczynić wrzucając kartkę do skarbony przy ołtarzu MB Nieustającej Pomocy a my w środę dołączymy zmarłych do modlitwy podczas nowenny i Mszy Świętej

 

Kancelaria parafialna czynna w dni powszedni po wieczornej Mszy Świętej.

 

Intencje mszalne można zamawiać w zakrystii.

 

Kancelaria parafialna w dni powszedni po wieczornej Mszy Świętej.

 

Intencje Mszalne można zamawiać w zakrystii po każdej Mszy św.

 

Zapraszamy do udziału w nabożeństwach:

– Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek o 15:00,

– Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od 15:00 do 18:00,

– Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o 18:00,

Męski Różaniec w piątek o 17:00,

Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP w niedzielę o 8:40,

Przypominamy, że nasz kościół jest otwarty codziennie od 8:00 do 18:00.

Zachęcamy także do modlitwy na Golgocie Izerskiej, znajdującej się na zboczach Sępiej Góry.

 

Na prośbę grupy harcerskiej Skauci Europy przekazujemy informację o planie stworzenia w Świeradowie-Zdroju nowego zastępu harcerek dla dziewcząt od 12 do 17 roku życia. Zbiórka organizacyjna z druhną zastępową obędzie się w przyszłą niedzielę 26 listopada br. po Mszy św. o godz. 12:00. Zapraszamy także rodziców kandydatek do drużyny harcerskiej.

 

W prasie katolickiej: Proroctwa – między prawdą a fałszem to w Tygodniku Niedziela prawdziwej wierze w apokaliptyczne wizje zapowiadające rzeczy przyszłe. Ręce pełne roboty to Gościu Niedzielnym o tym jak Kościół pomaga potrzebującym. Dla dzieci mamy grudniowy numer Małego Gościa a w nim wiele religijnych ciekawostek dla najmłodszych czytelników. Zachęcamy do nabywania w nowej cenie 10 zł, i czytania katolickiej prasy przez co dbamy o odpowiedni poziom naszej religijnej wiedzy!

 

Pamiątki z naszego kościoła (magnesy, kubki, widokówki itp.) są dostępne w zakrystii, które można nabyć składając ofiarę na cele kultu religijnego. Polecamy szczególnie na nowo dodrukowaną książkę pt. Świeradów-Zdrój z mroków przeszłości… napisaną przez naszego księdza prałata w tym roku z okazji obchodzonej 90. rocznicy urodzin. Zachęcamy też do lektury publikacji o świętych męczennikach, który relikwie są w naszym kościele: bł. ks. Jerzym Popiełuszce, bł. Zbigniewie i Michale oraz bł. 11 siostrach Nazaretankach z Nowogródka.

 

Mieszkańcom naszej parafii oraz gościom przebywającym w Świeradowie-Zdroju życzymy umiejętności rozwijania talentów danych nam od Boga.