Ogłoszenia Parafialne

wpis w: Aktualności | 0

TRANSMISJA DLA CHORYCH

 

 

MSZE ŚWIĘTE W LIPCU I SIERPNIU 

Niedziela i święta

7:00, 9:00, 10:30, —, 18:00, 20:00

Dni powszednie

7:00 wtorek-sobota

18:00 poniedziałek – sobota

TELEFON DO KSIĘDZA 722 11 22 44

 

 

 

 

Kancelaria parafialna w dni powszedni po wieczornej Mszy Świętej.

 

Intencje mszalne można zamawiać w zakrystii.

 

Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w lipcu i sierpniu odwołane. Tylko nagle przypadki po zgłoszeniu telefonicznym 722 11 22 44.

 

Zapraszamy także do udziału w nabożeństwach:

– Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek o 15:00,

– Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od 15:00 do 18:00,

– Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o 18:00.

Godzinki ku czci Niekopalnego Poczęcia NMP w niedzielę o 8:40

Przypominamy, że nasz kościół jest otwarty codziennie od 8:00 do 18:00.

 

Spowiedź Święta w naszym kościele obywa się codziennie przed Mszą świętą.

 

Comiesięczny Dzień Świętego Józefa w poniedziałek 19 lipca br. o godz. 18:00. Intencje mszalne w formie wypisanych na kartkach próśb i podziękowań można składać przez cały miesiąc do skarbony przy ołtarzu św. Józefa.

 

Msza święta z modlitwą o uzdrowienie, podczas której zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych w piątek, 16 lipca br. o godz. 15:00. Modlitwę rozpoczniemy Koronką do Bożego Miłosierdzia, podczas której będzie możliwość przystąpienia do Spowiedzi Świętej.

 

Tydzień Świętego Krzysztofa w tym roku w dniach 18-25 lipca br. Poświęcenie pojazd w dniu 25 lipca br. po każdej Mszy św. Ofiary zebrane przy poświęceniu tradycyjne zostaną przeznaczone na rzecz organizacji Miva Polska, która pomaga polskim misjonarzom w zakupie niezbędnych środków transportu. Organizatorzy – jak co roku – zachęcają do udziału w akcji składania ofiar wdzięczności „1 grosz za 1 kilometr bezwypadkowej jazdy”

 

Kartki z tekstami biblijnymi niedzielnych czytań w języku polskim, niemieckim, czeskim i angielskim są wyłożone w przedsionku nowej części kościoła.

 

Pamiątki z naszego kościoła (widokówki, magnesy, kubki, itp.) są dostępne w zakrystii, które można nabyć składając ofiarę na cele kultu religijnego. Są także dostępne publikacje o św. Józefie i polskich męczennika z Peru, których relikwie znajdują się w naszym kościele.

 

Wszystkim mieszkańcom naszej parafii oraz gościom przybyłym do Świeradowa-Zdroju, kuracjuszom i turystom życzymy, aby czas wakcyjnego odpoczynku stał się także umocnieniem dla naszej duszy.