VI Niedziela Wielkanocna – 5 Maja 2024 r

wpis w: Aktualności | 0

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Józefa Oblubieńca NMP

w Świeradowie Zdroju

VI Niedziela Wielkanocna – 5 Maja 2024 r.

1. W Dniu dzisiejszym Msze święte 8:00,10:00, 12:00, 18.00 w Orłowicach o 9:00 w Czwartek 16.30

2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach i spotkaniach formacyjnych:

– Nabożeństwo Majowe codziennie 17.30

 

  • Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o 18:00, Męski Różaniec w piątek o 17:00, Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP w niedzielę o 9:45
  • Koronka do Bożego Miłosierdzia wraz z Adoracją NS w piątek o 15:00 do 18. 00

Przypominamy, że nasz kościół jest otwarty codziennie od 7:00 do 18:00.

  • W Poniedziałek Święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba, w Środę Uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i męczennika Głównego Patrona Polski.
  • W Środę Wieczysta Adoracja wystawienie Najświętszego Sakramentu od godziny 7.00 – 18.00 zapraszam do adoracji wszystkich parafian, szczególnie Żywy Różaniec, Bratwo św. Józefa, Maragretki.
  • Kancelaria parafialna czynna od Poniedziałku do Soboty po każdej Mszy Wieczornej.

4. W prasie katolickiej: W Gościu Niedzielnym; Nasi święci – filary polskiej maryjności. Jazda z Jezusem. Taksówkarz, dawny trener MMA, modli się za swoich pasażerów. Każdy święty jest maryjny – szczególnie polski.  W Niedzieli Jak być seniorem i przeżyć, Co dalej z lasami? wyłączenie 20% ich powierzchni z aktywnej gospodarki leśnej. Co to może oznaczać dla Lasów Państwowych?

5. Pamiątki z naszego kościoła (magnesy, kubki, widokówki, książki itp.) są dostępne w zakrystii, które można nabyć składając ofiarę na cele kultu religijnego jak również Książki Moja ilustrowana Biblia, Przekonać do życia, Jak się modlić, O Doświadczeniu mistycznym autorstwa naszego Bp. Andrzeja Siemieniewskiego.

6. Zapraszamy do zamawiania intencji mszalnych szczególnie za wstawiennictwem świętych, których relikwie są w naszym kościele.

8. Mieszkańcom naszej parafii oraz gościom przebywającym w Świeradowie Zdroju życzymy, aby Maryja przybliżyła nas do swego Syna.