XIV Niedziela Zwykła – 07 Lipiec 2024 r.

wpis w: Aktualności | 0

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Józefa Oblubieńca NMP

w Świeradowie Zdroju XIV Niedziela Zwykła – 07 Lipiec 2024 r.

1. W Dniu dzisiejszym Msze święte 8:00, 10:30, 12:00, 18.00 w Orłowicach o 9:00

2. Organizujemy;

– Zapisy do uczestnictwa w Duchowej Pielgrzymce, cena za pakiet 25zł.

– Pan Andrzej Kretkowski organizuje od 07-18 września pielgrzymkę do Włoch, szczegóły na plakacie.

3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach i spotkaniach formacyjnych: Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o 18:00, Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP w niedzielę o 10:10 W Pątek Koronka do Bożego Miłosierdzia i Adoracja NS od 15. 00 do 18.00, Męski Różaniec o 17:00. Kancelaria parafialna czynna od Poniedziałku do Piątku po każdej Mszy Wieczornej. Zachęcamy także do modlitwy na Golgocie Izerskiej, znajdującej się na zboczach Sępiej Góry.

4. W Dniu dzisiejszym Strzelcy im. św. Franciszka z Lwówka Śląskiego przeprowadzą zbiórkę na rehabilitacje mamy jednego z członków drużyny p. Renaty Zientara, której pękł tętniak w mózgu i wymaga bardzo kosztownej rehabilitacji, za wsparcie gorąco dziękuję.

5. Poradnia Rodzinna czynna w Czwartki po Mszy Wieczornej, kontakt telefoniczny; 698849393. Gorąco zapraszamy i zachęcamy również odwiedzających naszą parafię kuracjuszy.

6. W prasie katolickiej; Barbarzyńcy w muzeum. Każde szanujące się państwo prowadzi politykę historyczną. Służy ona kształtowaniu tożsamości narodowej i społecznej, Zmiany epokowe czy zmiana epoki? Tworzyć przemiany w świecie czy tylko wychodzić im naprzeciw? To w Niedzieli, w Gościu Niedzielnym; Prof. Nowak: Obserwujemy zjawisko „dezynfekcji” – wyczyszczenia pamięci zbiorowej dotyczącej walki o niepodległość . Cierń schizmy. Gdy katolik wypowiada papieżowi posłuszeństwo

7. Pamiątki z naszego kościoła (magnesy, kubki, widokówki, książki itp.) są dostępne w zakrystii, które można nabyć składając ofiarę na cele kultu religijnego jak również Książki, Przekonać do życia, Jak się modlić, O Doświadczeniu mistycznym autorstwa naszego Bp. Andrzeja Siemieniewskiego.

8. Zapraszamy do zamawiania intencji mszalnych szczególnie za wstawiennictwem świętych, których relikwie są w naszym kościele.